Jdi na obsah Jdi na menu

25. kolo (14/15): Sokol Krumvíř - Sokol Hroznová Lhota 2:1 (2:0)

Sokol Krumvíř - Sokol Hroznová Lhota 2:1 (2:0)

Branky: Michna, Drápal T. - Mytáš

Hráči Hroznové Lhoty vstoupili do utkání katastrofálně. V obraně kupili jednu chybu za druhou, čehož domácí agilní hráči využívali k častým přečíslením a samostatným nájezdům na bránu.

Vedení se ujali v 8. minutě. Podrazil chyboval na levé straně, míče se zmocnil Michna, šel sám zleva a křížnou střelou otevřel skóre. Na 2:0 navýšila Krumvíř ve 13. minutě, kdy po dalším kiksu v obraně šel Tomáš Drápal sám na Smetku, kterého obešel a poslal míč do prázdné brány. Další  slibné šance už domácí nevyužili.

Druhá půlka už byla vyrovnanější. Po vystřídání čtyř hráčů se hra Hroznovky zlepšila. Nejdřív volala po gólu střela Falešníka z přímého kopu, která se od  břevna odrazila na brankovou čáru, z níž dorážel hlavou jeden ze střídajícíh žolíků Josef Lipčík, ale poslal míč pouze do tyče. Až v poslední minutě hosté snížili na rozdíl jediné branky, kdy se ujala tečovaná dalekonosná střela Matyáše, která skončila v síti. Hroznová Lhota tak  pouze prohoubila svojí jarní krizi venkovních zápasů. Tu si bude moct vylepšit ještě za 14 dnů na hřišti vedoucích Žarošic.

Příští týden však ještě čeká hráče Hroznovky poslední domácí zápas sezony, kdy přivítají zlepšující se Mogul Vacenovice.