8. kolo (14/15): Slavoj Podivín - Sokol Hroznová Lhota 0:4 (0:1)

Slavoj Podivín - Sokol Hroznová Lhota 0:4 (0:1)

Branky: Jagoš 2, Pravda 2

V dresu hostí se poprvé představila staronová posila Jan Jagoš, kterého Trauben získal na hostování z Javorníka. Hráč s přezdívkou po svém otci - "Kroupa" - nechal fandy Hroznovky zavzpomínat na své zlaté časy v jejím dresu a do sítě Podivína poslal hned dva míče. Ten první po akci Falešníka, který jej našel přihrávkou "pod sebe" a Jagošova dorážka znamenala důležité vedení na horké půdě Slavoje, 0-1.

Domácí měli rovněž několik velmi dobrých šancí, při nich se ovšem vytáhnul gólman Jurásek. Druhý gól inkasovali hráči Podivína minutu po začátku druhé půle, kdy Bílův centr z levé strany přistál na hlavě Pravdy, a ten přehodil gólmana, 0-2.

Domácí se po druhém gólu psychicky sesypali a po zbytek zápasu se nebyli schopni dostat do tempa, namísto toho se na hřišti pouze dohadovali. Záhy navíc přišla znovu chvíle Jana Jagoše. Ten vyslal z hranice šestnáctky tvrdou střelu po zemi k pravé tyči a míč prošel dířou v síti ven z brány. Rozhodčí však gól správně uznal, 0-3.

Gólový účet zápasu uzavřel svým druhým gólem v zápase Jirka Pravda. Ten byl sice faulován, píšťalka sudího však zůstala němá, a tak se hostující štírek zvedl a střelou z otočky zvýšil na konečných 0-4.