A tým 23. kolo: Sokol Hroznová Lhota - Sokol Krumvíř 2:2 (1:2)

Sokol Hroznová Lhota - Sokol Krumvíř 2:2 (1:2)

Branky: 19. Jagoš (PK), 73. Schwarzbier - 15. Zvonič, 21. Kobylka

Diváci: 210

Na utkání jsem z rodinných důvodů nebyl, proto pouze strohá reportáž. Na Zelničky přijelo druhé mužstvo tabulky, které je známo svojí pestrou, technickou hrou a s nímž bývají pravidelně nejpohlednější zápasy. A nutno říct, že nedělní utkání veškerá očekávání naplno splnilo. Hosté v něm dvakrát šli do vedení, domácím se však pokaždé podařilo na jejich branku odpovědět a srovnat misky vah zápasu.

Už v 1. minutě neodpískal hlavní sudí nastřelenou ruku jednoho z hostujících obránců v pokutovém území a upřel tak domácím jasnou penaltu.

V 5. musel odstoupit navrátilec do sestavy - Michal Lipčík, kterého zranil nevybíravým faulem zezadu jeden z krumvířských hráčů.

Hosté se dostali do vedení v 9. minutě, kdy u střídaček ztratil míč Schwarzbier, Zvonič dostal míč na vápno, posunul si jej do střelecké pozice a nedal Smetkovi šanci, 0-1.

Domácí odpověděli za deset minut, kdy jeden z hostujících obránců zasáhl Jagoše vysokou nohou ve vápně a sám faulovaný nařízený pokutový kop proměnil, 1-1.

Ovšem z vedení se domácí dlouho neradovali. Hned z rozehrávky podnikli hosté rychlý útok, po němž přišel centr do vápna, který před Smetkou sklepl na dlouhou nohu do sítě Kobylka, 1-2.

Poté byl k vidění útočný fotbal nahoru-dolů s šancemi na obou stranách. Stejný obraz hry pokračoval i ve druhé půli, ale poslední změnu skóre přinesla 73. minuta. Přímý volný kop domácích přistál na hlavě nebezpečného hlavičkáře Schwarzbiera, který jej poslal do sítě, 2-2.

Rovnováha skóre na světelné tabuli vydržela do konce zápasu, přestože se oba soupeři snažili strhnout vítězství na svoji stranu. Na Zelničkách se tak zrodil jediný remízový výsledek 23. kola.