A tým 26. kolo (15/16): Slavoj Podivín - Sokol Hroznová Lhota 2:2 (1:1)

Slavoj Podivín - Sokol Hroznová Lhota 2:2 (1:1)

Branky: 12. Dohnal (PK), 75. Fric - 9. Chrančík, 51. Jagoš (PK)

ŽK: Kadrnka - Jung, Lipčík J.

Diváci: 60

Sobotní odpoledne přineslo utkání Hroznové Lhoty na půdě Podivína. Domácí Slavoj už je pouze stínem toho mužstva, které před několika lety vybojovalo postup do Krajského přeboru. Ze sestavy se postupně vytratili tradiční tahouni jako Čapka, bratři Švestkové, či gólman Létal, v sobotním zápase z těchto matadorů zbyli pouze útočník Dohnal a záložník Martečík. A oba tito rychlonozí hráči měli svůj podíl na remíze se čtvrtým týmem tabulky.

Hosté přijeli v silně kombinované sestavě, když chyběli Schwarzbier, Matyáš a Lukáš a Michal Lipčíkovi, ovšem přivezli úderné útočné duo Petr Lipčík - Jan Jagoš a také velmi silnou zálohu. A už v 9. minutě šli do vedení, když mladý Chrenčík napřáhl z dobrých čtyřiceti metrů a jeho střela k úžase všech přeletěla Luckého a zaplula do sítě, 0-1.

Jenže z vedení se hosté radovali pouze tři minuty. Poté fauloval ve vápně Jung a právě Dohnal nařízenou penaltu přetavil ve vyrovnání, 1-1.

Zbytek poločasu se nesl v bojovném duchu, když mírnou převahu měli hráči Hroznové Lhoty. Ty se také po změně stran znovu ujali vedení, když sám faulovaný Jan Jagoš proměnil pokutový kop, 1-2.

Domácí však i podruhé dokázali odpovědět, když se čtvrt hodiny před koncem dobře orientoval v nepřehledné situaci uvnitř pokutového území hostí Fric a střelou k tyči překonal Smetku, 2-2.

Do konce utkání se už nic podstatného neudálo, a tak si oba soupeři po zásluze body rozdělili.

Sezonu zakončí dohrávané 14. kolo, v němž Hroznová Lhota přivítá na domácím stadionu nováčka z Křepic.