A tým 4. kolo (15/16): Mogul Vacenovice - Sokol Hroznová Lhota 1:1 (1:1)

Mogul Vacenovice - Sokol Hroznová Lhota 1:1 (1:1)

Branky: 3. Grufík (PK) - 16. Durna

Hostující Sokol prožil znovu po týdnu deja vu. I ve Vacenovicích měl drtivý tlak, ale namísto vysoké výhry a pohodového zisku tří bodů předvedl pouze festival zahozených šancí a nakonec mohl být rád za jeden bod za remízu 1:1.

Domácí přitom začali lépe, když po faulu Vařechy kopali už ve 3. minutě pokutový kop, který proměnil Grufík, 1-0.

Hosté odpověděli v 16. minutě, když Petr Lipčík dostal míč na levou stranu a servíroval jej na malé vápno, odkud jej Durna s odřenýma ušima dotlačil za brankovou čáru, 1-1.

Od této chvíle se hrálo už pouze na domácí branku, ovšem všechny šance hostí končily buďto na bloku domácích hráčů, anebo střelou mimo tři tyče. Své by o tom mohli vyprávět Durna, Jegla, Petr Lipčík anebo Falešník.

Také druhý poločas začal tak, jak skončil ten první, tedy drtivým tlakem hostujících borců s tím rozdílem, že tentokráte bylo ke gólu ještě blíž. Například Pravda přestřelil prázdnou bránu z metru a půl, podobně si vedli také Petr Lipčík, dvakrát Ondřej Bíla a také dvakrát Falešník. V době největšího náporu hostí mohlo udeřit na opačné straně, ale Smetka dokázal dobře mířenou střelu vytěsnit z pod břevna. Domácí se uchýlili ke zdržovací taktice, kdy každý odkop anebo rozehrávku protahovali na dlouhé minuty. Nakonec se jim tato taktika nemusela vyplatit, ovšem sudí Jonáš nepochopitelně přehlédl jasný faul na Petra Lipčíka, který byl ve vápně sražen zezadu. Vacenovice byly jediným domácím týmem, který ve 4. kole nezískal všechny tři body.

Po zápase se nechal trenér Hroznovky slyšet, že hráčům nemá po herní stránce co vytknout. My budeme doufat, že se jim brzy vrátí přesná muška a dokážou se odlepit ode dna v tabulce. Třeba hned za týden doma s Hlohovcem!