Mogul Vacenovice - Sokol Hroznová Lhota 2:5 (1:2)

Branky: Kratochvíla, Nedvěd - Durna 3, Lipčík Petr, Lipčík Josef

ČK: Chvátal (Vacenovice)

Hosté měli ve Vacenovicích velmi špatný vstup do zápasu. Jejich hra vázla a navíc domácí využili své výškové převahy ke vstřelení vedoucího gólu, který dal jak jinak, než hlavou obávaný hlavičkář Nedvěd. Tato branka hráče Hroznové Lhoty probudila a ti skóre otočili. U obou těchto gólů byl přesný centr Falešníka. Ten nejdřív posadil míč na hlavu Petru Lipčíkovi, poté Tomáši Durnovi, a tak si nesli hosté do druhého poločasu těsné vedení.

Ve druhé půli oslabil domácí tým po druhé žluté kartě Chvátal a hosté přesilovku brzy zužitkovali. Znovu hlavou se trefil probuzený střelec Durna. Zápletku za domácí ještě připravil Kratochvíla, jehož centr z trestného kopu z levé strany přelétl těsně nad hlavami všech hráčů a nikým netečován zapadl do brány. Hosté však domácím zvrat ve skóre nopovolili. Po vysunutí kolmicí za obranu završil svůj hattrick Tomáš Durna. Na konečných 2:5 pak upravil po kombinaci s Pravdou Josef Lipčík. Hosté tak ve Vacenovicích potvrdili, že jejich forma má vzestupnou tendenci a příští týden je čeká velmi těžký soupeř, když na Zelničkách přivítají Sokol Tvrdonice. Bude to mimo jiné souboj dvou aktuálně nejlepších střelců soutěže. Jak Tomáš Durna, tak hostující Ruben Uche mají na svém kontě již 10 zásahů !!

Branky: Kropáček, Spáčil, Václavek - Bláha, Sládek

A3C0702 Vacenovice Hrozn.Lhota 2:5 (1:2)
Branky: Kratochvíla, Nedvěd - Durna 3, Lipčík Josef, Lipčík Petr; ČK: Chvátal - 0

A3C0703 Tvrdonice Křenovice 3:4 (0:1)
Branky: Janulík, Ruben Uche, Sirotka - Drápal, Dvořák, Procházka, Rozkopal

A3C0704 Lovčice Velká n.Veličkou 4:0 (1:0)
Branky: Maniatis 2, Hála, Kyněra

A3C0706 Žarošice Kněždub 0:2 (0:0)

Branky: Paska, Sasín