Sokol Hroznová Lhota - SK Křenovice 1:0 (1:0)

Branka: Falešník

ŽK: Smištík, Podrazil, Durna, Lipčík L. - Doležal, Klimek

Za ideálního počasí pro fotbal přivítali hráči Hroznové Lhoty na Zelničkách celek Křenovic a jaksepatří na svého soupeře také vlétli. Hned v první minutě vytvořili ve vápně souepře závar, který vyústil v první rohový kop zápasu. Po něm propadl míč na zadní tyč, odkud jej Falešník pohotově uklidil do zadní šibenice, 1-0.

To byl ovšem pohříchu poslední světlý okamžik domácího týmu. Snaha se hráčům upřít nedá, ovšem té nepřesnosti v jejich hře. Navíc jim scházel tradiční tvůrce hry - Ondřej Bíla, který utkání protrpěl na tribuně. Hosté jim však zdatně sekundovali, a tak byla k vidění namísto fotbalu spíše kopaná, jejíž úroveň vůbec neodpovídala 1.B třídě. Z podprůměrné podívané sem tam vyčníval nějaký ten moment, jako například Dvořákova střela, kterou Jurásek vyrazil hrudí a následná Rotreklova dorážka, kterou domácí obrana ztečovala nad. Domácí gólman si poradil i s Ledvinovou pumelicí v 19. minutě. Vrcholný zásah si však domácí branař schoval do 30. minuty, kdy skokem k pravé tyči skvěle vytěsnil táhlou střelu Vosmeka.

Ve druhé půli pokračovala nudná podívaná s tím rozdílem, že se na hřišti začalo jiskřit. Výsledkem byla série žlutých karet na obou stranách. V 57. minutě se hosté znovu přiblížili vyrovnání, ale Ledvina technickou střelou trefil pouze břevno. Domácí odpověděli za tři minuty. Pravda prošel z pravé strany přes několik hráčů do středu hřiště, levačkou vyslal z hranice velkého vápna tvrdou střelu, bohužel pouze do míst, kde číhal gólman Žák. Poslední šanci domácího týmu viděla početná divácká návštěva v 68. minutě. Zničeho nic se za obranou soupeře ocitl s míčem na noze Podrazil, ovšem svoji skákavou střelu namířil pouze vedle bližší tyče. V závěru zápasu domácím hráčům očividně docházely síly a hosté je přikovali před vlastní bránu. Nejdřív domácím divákům zatrnulo při střetu ve vápně, který sudí Kopřiva posoudil jako faul hostujícího útočníka. Vrcholem tlaku hostí byla série rohových kopů, která vyvrcholila šancí Rotrekla, krerý však z nějakých 18ti metrů poslal míč nebezpečnou střelou těsně nad. Domácí tak byli rádi, že sudí ukončil zápas.

Jurásek - Smištík, Janíček, Schwarzbier (c), Lipčík P. - Durna, Podrazil (87. Suchý), Lipčík L. (74. Bačík), Lipčík J. - Pravda, Falešník (89. Slovák)