Sokol Hroznová Lhota - Sokol Otnice 5:1 (2:1)

Branky: 25. Bíla (PK), Durna 4 - Spáčil

Utkání jsem nemohl z rodinných důvodů navštívit a bylo velmi těžké z rozjařených fanoušků Hroznové Lhoty alespoň telefonicky vymámit jak padly góly. Takže:

Domácí tým od začátku svého soupře přehrával. Z herní převahy logicky vyústily góly. První padl z pokutového kopu, který hlavní sudí nařídil za sražení Lukáše Lipčíka v pokutovém území. To se psala 25. minuta. Exekuce se ujal samozřejmě Ondra Bíla a otevřel skóre, 1-0.

Ve 33. minutě domácí navýšili své vedení, když se dlouhý balon odrazil k Tomáši Durnovi, který jej poslal z malého vápna do prázdné brány, 2-0.

Hosté byli prý zralí na pověstného "bůra" a nepředvedli zhola nic. O to větší šok bylo pro domácí fandy jejich snížení ve 37. minutě. Po jejich brejku přišel centr zleva, Tomeček situaci špatně odhadl a Spáčil poslal míč hlavou přesně k tyči, 2-1.

Ještě do poločasu hlavní sudí odepřel domácím další pokutový kop, který byl ještě víc jasný, než ten první. Jeho píšťalka zůstala nepochopitelně němá.

Druhá půle přinesla tlak hostí, ale jejich snahu utnul třetí gól domácích, který však padl z offsidu. Ondřej Bíla poslal centr do vápna míč se odrazil od jednoho z hostujících obránců k Tomáši Durnovi, který stál v době přihrávky v postavení mmo hru, a ten jej kolenem poslal do sítě, 3-1.

V 75. minutě zaznamenal Tomáš Durna hattrick. To hostující gólman a obránci zaspali při centru zleva a domácí forvard poslal míč do sítě hlavou, 4-1.

Už v dresu Kněždubu dokázal Tomáš Durna, že umí dát 4 góly za zápas a dnes se mu to znovu podařilo. V 83. minutě vyrazil gólman Otnic centrovaný míč přímo k němu Durna mu ho vrátil do brány pohotovým volejem, 5-1.

Hráči Traubenu tak dokázali, že po špatném začátku sezony chytili druhý dech a třetí výhrou v řadě se vyhoupli už na 5. místo tabulky 1.B třídy.