Sokol Otnice - Sokol Hroznová Lhota 3:0 (3:2)

Branky: Spáčil 2, Svoboda - Durna, Slovák

Hosté odjížděli do Otnice s početnou marodkou. Mimo dlouhodobě zraněné hráče (Bartošek, Michal Lipčík) nemohl trenér Pavlica počítat ani s kvartetem Josef Lipčík, Podrazil, Smištík a Jung. Hostující coach tak nemohl během zápasu ani prostřídat.

Vstup do utkání (a vůbec celý první poločas) byl pro hráče Traubenu jako ze špatného snu. Už v 5. minutě otevřel gólový účet zápasu hraného na umělé trávě domácí Spáčil, na jehož branku navázal po 30ti minutách hry Svoboda. Ještě do přestávky se podruhé v zápase prosadil Spáčil, čímž dal podobu poločasovému výsledku na 3-0 pro domácí. Všechny góly darovali hosté svému soupeři vlastními hrubými chybami a rovněž nasazení hostujících hráčů neodpovídalo úrovni 1.B třídy.

Až ve druhém poločase se o slovo přihlásili rovněž hráči Hroznové Lhoty, které vrátil do hry brankou v 68. minutě jejich nejlepší střelec Durna. Tento gól jim vlil do žil novou krev, ale kontaktní branka přišla příliš pozdě, když se až v 85. minutě prosadil další kanonýr Slovák, který se prezentoval způsobem sobě vlastním, tedy ranou do šibenice. Závěrečný tlak hostí už vorovnání nepřinesl. Hostující trenér se nechal slyšet, že pokud by se hrálo ještě o deset minut dýl, tak by jeho tým pravděpodobně vyrovnal, ale za katastrofální výkon v první půli (nejhorší poločas v sezoně) si jeho tým nezasloužil bodovat.

Za týden mají hráči Traubenu možnost reparátu, když na Zelničkách přivítají Vecenovice.