Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Tvrdonice - Sokol Hroznová Lhota 4:0 (3:0)

Branky: Rebenda 2, Janulík, Sirotka

Hráči Hroznové Lhoty mají za sebou další výsledkový propadák, když si z Tvrdonic dovezli čtyřku. Zatímco v minulém zápase venku (v Otnici) se jim podařilo poločasový výsledek 0:3 zkorigovat, tak tentokrát nedokázali vstřelit ani jednu branku. Výsledek zápasu však značně zkresluje jeho průběh. V utkání hraném za stálého deště měli totiž hosté místy až drtivou převahu, kterou však nedokázali přetavit v gól. Domácí hráči naopak trpělivě čekali na chyby a brejky do otevřené obrany. Při prvním gólu zaspal při vybíhání gólman Jurásek a domácí se z dorážky ujali vedení, 1-0.
Druhý gól rovněž padl po chybě hostujícího gólmana, jemuž mokrý míč vypadl z rukavic přímo před domácího borce, 2-0.
Také pod třetí branku se podepsal nejistým zákrokem strážce hostující brány, když střelu z dálky vyrazil pouze nad sebe, aby míč zapadl za jeho záda do sítě, 3-0.
Hosté měli v první půli šest dobrých příležitostí, ovšem ani z jedné z nich nedokázali gólově udeřit. Problém byl především v trefování hostující brány, když z velkého množství střel šly snad pouze dvě mezi tři tyče. Ani převaha v držení míče, ani obrovské množství standardních situací (především rohových kopů) ke kýženému gólu nevedly.
Ve druhé půli domácí pozorně bránili. Hosté sice měli stále tlak, ale šancí razantně ubylo. Čtvrtý gól přidali domácí paradoxně poté, co hostující Durna zazdil tutovku, při brejku byl pak faulován stoper Schwarzbier (pomezní rozhodčí signalizoval faul - hlavní však nezapískal) a domácí hráči tak mohli postupovat dál na Juráska, který znovu kapituloval po dorážce, 4-0.

V neděli čeká hráče Traubenu souboj na domácí půdě s posíleným týmem z Lovčic.